این روزها اینستاگرام منبع درامد افراد زیادی شده است. همانطور که مشخصه اینستاگرام محبوبیت زیادی در دنیا به خصوص کشور ما پیدا کرده است. همانطور که می دانید برای کسب درامد از اینستاگرام لازم است فالورهای زیادی داشته باشید و شناخته شوید.البته باید توجه داشته باشید که خیلی از پیج ها و صفحات اینستاگرام شاید  فالوور اینستاگرام زیادی داشته باشند اما چون فالوور های ان ها واقعی نیستند کسب درامد خوبی از اینستاگرام نمی توانند داشته باشند. در قدم اول برای کسب و کار خود در اینستاگرام سعی کنید فالوور فیک نخرید.با روش هایی که در ادامه خدمت شما عارض می شوم می توانید سرعت رشد صفحه ی کاربری اینستاگرام خود را بالا بردت وفالوور اینستاگرام خود را به صورت کاملا واقعی افزایش دهید.

بیوی خاص بنویسید

بیوگرافی پیج اینستاگرام می تواند در لحظه نظر کاربران و فالوورها را جلب یا نقض کند. بیو بیانگر محتوای پیج شماست و برای اینکه بتوانید جذابیت پیج را افزایش دهید لازم است که معرفی مختصر و مفیدی داشته باشید. بسیاری از پیج های هنری با قرار دادن تک بیتی های ناب می توانند توجه کاربران زیادی را جلب کنند؛ پس متناسب با محتوای پیج، بیوگرافی را انتخاب کنید.
تعامل با پیج های همکار

تعامل و تبادل نقش موثری در معرفی کسب و کار شما دارد، از مزیت های اینستاگرام  معرفی کسب و کارهای هم حوزه است. برای شناخته شدن تنها لازم است که فعالیت مستمر داشته باشید و به منظور تعامل می توانید از طریق دایرکت با هم در ارتباط باشید. این ارتباطات شرایطی را فراهم می کند که در لیست Suggestion قرار بگیرید و به این ترتیب منجر به افزایش فالوور اینستاگرام پیج شما شود.
تگ کردن

به منظور ماندگاری فالوورها یکی از بهترین روش ها تگ کردن است. بدون شک تگ کردن مطالب افرادی که پیج شما را دنبال می کنند، وفاداری آنها را به شما چندین برابر خواهد کرد. تگ کردن افراد مطرح در جامعه، اعتبار ویژه ای به برند و کسب و کار شما خواهد داد و افراد زیادی به همین دلیل پیج شما را ترک نخواهند کرد. توجه داشته باشید که هوشمندانه تگ کنید تا بازده خوبی از این کار داشته باشید.
مسابقه و جوایز

در برخی مواقع لازم است به بهانه های مختلف برای فالوور های خود جوایزی هدیه دهید. شاید ایجاد یک مسابقه متناسب با کسب و کار ایده خوبی باشد تا افراد علاقه مند را بشناسید و همچنین به خاطر وفاداری فالوورها به آنها جایزه دهید. برگزاری مستمر این مسابقات باعث ایجاد هیجان و ماندگاری فالوورها خواهد بود. توجه داشته باشید که برای مهم ترین بخش از اینستاگرام هزینه می کنید و هیچ ایرادی ندارد تا فالوورها را خوشحال کنید.


خرید فالوور اینستاگرام